Горбуша в духовці — простий і смачний рецепт приготування соковитою і ніжною горбуші

Щодо різних відомих сортів червоної риби, горбуша вважається досить сухуватою. І багатьох це зупиняє від покупки. Інші ж, навпаки, приваблює, вона в готуванні не така жирна, як форель або сьомга. Плюс ще й у тому, що у цього сорту риби доступна ціна, що важливо.

Але ж і її можна приготувати так, що вона не тільки збереже всі свої достоїнства і соковитість, але також зможе пройнятися соками інших компонентів, що використовуються в складі рецепта. Тоді вона вийде максимально соковитою і разом з тим дуже ніжною, ароматною і апетитною.

У мене як раз є смачний рецепт, яким я хотіла б поділитися з вами, дорогі друзі. Цей спосіб приготування настільки простий, що готувати по ньому одне задоволення. Не треба запам’ятовувати кількість інгредієнтів в грамах, час випічки – все робиться на око. Також не треба довго стояти біля плити, обсмажуючи рибу на сковорідці, і потім витираючи масні бризки. Готувати її ми будемо в духовці.

Одягайте фартухи, засукати рукави, будемо готувати! У нашій родині цей рецепт вже давно є одним з улюблених, сподіваюся, що і у вас він стане таким же.