Сьомга, солона в домашніх умовах простими способами: солимо смачно і швидко

Червона риба споконвіку славилася своїм смаком. І сьогодні мова піде про найпопулярнішому представника лососевих – сьомзі. Її часто купують у малосольном вигляді на бутерброди, салати, рулетики. Зайшовши в супермаркет можна побачити, як багато виробників пропонують одну і ту ж рибу за різною ціною. Плюс до всього вона завжди різного кольору. І ніколи не знаєш, яку брати, а від якої краще відмовитися. Так чи не краще засолити в такому випадку рибу самому?!

Варіантів засолу червоної представниці лососевих безліч: це і пряний спосіб, і сухий, і в розсолі, однак це все підбирається за смаковими уподобаннями. Ми сьогодні розберемо всі класичні варіанти соління червоної риби. Адже не все ж нам солити горбушу під сьомгу… Вона відмінно підійде, як для приготування бутербродів, так і для інших закусок.

Сама по собі купівля свіжої риби вважається вигідніше, ніж вже солоної, особливо якщо ви потрапите під акцію. Плюс до всього все буде приготоване в домашніх умовах і ніяких барвників, і іншого, в готовому продукті не виявиться. Тому вирушаємо купувати рибу і починаємо соління своїми руками.