Як засолити горбушу — 7 смачних і швидких рецептів засолу в домашніх умовах

Магія. Ви відчували коли-небудь це відчуття? Вас заворожує, притягує і мимоволі привертає той чи інший предмет, людина або аромат. Воно огорнене тут особливим шармом і навіть чарами.

Те ж саме станеться з вами, коли ви завидите на скатертини чарівну і спокусливу солону рибу. Це може бути оселедець або скумбрія, або ж горбуша. Вона, ніби маг, загипнотизирует вас своєю аппетитностью. У вас прокинеться негайне бажання розчинитися у смаку аж закуски.

Сьогодні ви приємно здивуєтеся способів створення червоної рибки. Як за помахом чарівної палички, її можна зробити схожою на сьомгу. І навіть приготувати сухим способом за допомогою лимона. Вас полонить ласощі в маринаді з насіння кропу і спецій. Спробуйте створити закуску з коріандром по швидкому способу.

А яким смачним і магічно незвичайним вийде червона рибка, замаринована в пергаменті. Ще підкорять вас шматочки м’яса, оповиті рослинним маслом і цибулею.

Вам і причаровувати нікого не доведеться таким дивовижним морським стравою. Ваші дорогі гості та домочадці самі по собі очаруются його привабливістю. Пропоную швидше «поворожити» над створенням незвичайною закуски.