Як смачно посолити ікру горбуші в домашніх умовах — 6 швидких рецептів

Солона ікра горбуші – улюблений делікатес! Ціна на 100 грам цієї смакоти пристойна, чого з’являється зернисте ласощі на наших бутербродах найчастіше тільки у свята. Однак, відмовлятися від такого енергетично цінного продукту ми не збираємося! Купували, купуємо і будемо купувати! А вже якщо пощастило купити для приготування страви свіжу або заморожену горбушу з таким щедрим подарунком всередині – можна засолити делікатес будинку!

Процес засолювання червоної ікри не займе у вас багато часу. Зазвичай, вона швидко просолюється, від 2 годин до однієї доби. Тобто, щоб поласувати нею, не доведеться чекати кілька днів. Перед приходом гостей, до свята, або просто так, без нагоди, побалуйте себе улюбленим зернистим продуктом власного засолу!

У цій статті я як раз зібрала для вас найпростіші рецепти. Будемо солити швидко або довше, з маслом, соєвим соусом, в розсолі, без нього і навіть у вершках – вибирайте будь! Статтю забирайте собі в соціальні мережі, щоб з часом спробувати на ділі кожен з них і вибрати, який же краще. Хоча, зізнатися, зробити такий вибір я не змогла. Адже кожен гарний по-своєму!