Горбуша з картоплею, помідорами і сиром, запечена в духовці

Чи помічали Ви, що коли летиш куди-небудь на літаку, і стюардеси розносять всім обід, зазвичай завжди пропонують м’ясо і рибу або курку і рибу. Але дуже часто риба закінчується так швидко, що вже коли стюардеси підходять до середини салону, її вже не залишається. А якщо сидиш у хвості, то риби вже точно тобі не дістанеться. А все тому, що це один з найбільш улюблених і споживаних продуктів на нашій планеті.

Риба містить весь потрібний для людини комплекс вітамінів і мінералів, якісний білок, який прекрасно засвоюється, вона знижує рівень холестерину в крові, нормалізує обмін речовин. І це лише деякі з її корисних властивостей. Та й вона просто смачна! Як би її не приготували.

gorbusha

От сьогодні я хочу запропонувати дуже смачне і красиве блюдо з горбуші. Ця риба має унікальний склад і просто незвичайний смак, це одна з найвідоміших і найулюбленіших риб. Коштує вона недорого, тому готують її часто. Її смажать, парять, і варять, і звичайно ж запікають. Рецептів існує безліч, і як би ти не приготував горбушу, смак її зіпсувати неможливо!

А ми і не будемо до цього прагнути. Ми будемо робити її ще смачніше, тобто навпаки покращувати її смак. Сьогодні я пропоную запекти горбушу в духовці, а щоб вона не вийшла сухою, запечемо ми її у фользі. І відразу ж на гарнір запечемо овочі. У нас буде 100% натуральний і корисний обід. Легкий, не перевантажений. Як раз те, що і треба для літнього вечері! Ну, а якщо зважитеся приготувати його взимку, то своїм яскравим виглядом, ароматом і ніжним смаком, блюдо це створить прекрасний настрій холодним зимовим вечором!