Яблучний ельзаський пиріг – смачний і простий рецепт

Рецепт яблучного ельзаського пирога мені дістався колись давно від моєї подруги. В той час ми вчилися разом в інституті і часто разом проводили вільний час.

Я ніколи не помічала в неї особливої схильності до кулінарії. Вона, звичайно, могла приготувати якісь повсякденні супи, підсмажити яєчню, картоплю, макарони відварити. Але чесно кажучи, ніколи не горіла особливим бажанням це робити. І тим більше, займатися з тістом і випікати.

Але яке ж було наше здивування, коли на один зі своїх днів народжень, вона приготувала яблучний ельзаський пиріг. І ось вона виносить його на великому підносі. І з гордістю ставить його на стіл, пропонуючи нам його покуштувати. Ми відкрили роти від подиву.

elzasskij_pirog

Ми навіть і слова такого ніколи не чули, і нам здавався дивом і сам пиріг, і його назва, і самим великим дивом, що його приготувала наша подруга.

Після того, як від пирога нічого не залишилося, ми дістали з сумочок ручки, взяли по листочку, і стали записувати рецепт. Ось цей рецепт яблучного ельзаського пирога, без всяких змін і доповнень.