Пироги зі сливою – 6 простих домашніх рецептів покроково з фото і відео

Пироги зі сливою готують не так часто, як з яблуками. Але тим не менш готувати їх люблять, і у них безсумнівно є велика армія шанувальників. І я в їх числі. Я люблю сливу в будь-якому вигляді, і свіжу, і пироги, і в варення і в компотах.

Зараз сливи вже майже закінчилася, але я почала готувати пироги з них, коли сезон був у розпалі. І ось останній пиріг спекла тільки вчора. Хотілося поділитися відразу кількома рецептами, щоб кожен міг вибрати пиріг на свій смак.

А пирогів з сливи можна приготувати чимало. І географія їх приготування дуже велика. Тому я задумала написати таку статтю, де могла б познайомити Вас з рецептами сливового пирога, які їх готують у різних країнах.

Коли задумувала написати таку статтю і збирала матеріал, мені здавалося, що всі зібрані мною рецепти складні і готувати по них буде дуже важко. Надто гучні, красиві і незвичайні у них назви. Але коли почала готувати, виявилося, що всі ці заморські пироги готуються досить легко і просто. Чому я була дуже рада. Адже я так їх люблю!

І тепер моя скарбничка рецептів поповнилася смачними рецептами з такими красивими назвами.