Грушевий пиріг – 4 простих і смачних домашніх рецепта

Грушеві пироги готують не так часто, як, наприклад, яблучні. Вже якось так повелося! А адже вони виходять не менш смачні, ніж всі інші фруктові пироги. Я задалася питанням, чому? І щоб знайти відповідь, кілька днів готувала різні пироги з грушами.

Готувала до тих пір, поки всі мої домочадці не просили пощади. На них лягло основне навантаження — дегустувати, і ділитися враженнями. І якщо з першою частиною своєї місії вони справлялися досить легко, причому настільки легко, що пиріг не встигав навіть охолонути, так як з’їдався практично блискавично!

А ось з другою частиною було впоратися складніше, тому що після чергового з’їденого шматочка всі говорили в голос — «Смачно, але їсти не можна!», і просили більше пироги не готувати.

Але наступав наступний день, хтось йшов в магазин за хлібом і знову приносив груші. І всі питали — «А який пиріг буде сьогодні?» Потім усе повторювалося, і так було кілька днів поспіль.

grushevyj-pirog

Відповіді -чому грушевий пиріг готують рідше, ніж яблучний, я так і не знайшла, зате пирогами нагодувала всіх! І сьогодні із задоволенням поділюся рецептами з Вами. Може бути ця відповідь вдасться знайти Вам.

Всі рецепти — з покроковим описом і безліччю фотографій. Це допоможе Вам з легкістю приготувати будь-грушевий пиріг із запропонованих.

  • Заливний грушевої пиріг
  • Грушевий штрудель
  • Грушевий пиріг з горіховим кремом
  • Грушевий пиріг з маком