Прості рецепти. Пиріг з листкового тіста зі шпинатом і сиром. Покроковий рецепт з фото

Вже зовсім скоро розтане сніг, і розпочнеться новий дачний сезон. Не встигнеш озирнутися, як на городніх грядках з’явиться новий врожай — на початку зелені, салату, редиски, а потім вже все інше. Тому зараз саме час звільняти холодильник від урожаю минулого року.

Ось і я вирішила навести ревізію у своєму холодильнику. І виявилося, що в морозильній камері, в самому куточку, лежать сховавшись цілих три пакета замороженого шпинату.

Шпинат зростає досить швидко, і влітку я його багато садила, з однієї грядки тільки збирала по три врожаї. Варили ми з нього смачні супи, робили пюре, і пекли смачні пироги. І звичайно ж, щоб не позбавляти себе задоволення їсти шпинат взимку, я його морозила у великих кількостях.

Я вже писала в одній із заміток, як спекти грецький пиріг зі шпинатом, називається він «Спанакопіта». Виходить такий пиріг красивим, оригінальним у виконанні, і головне — дуже смачним. Їсти його можна не тільки в теплому вигляді, але і в холодному. В нашій родині його навіть більше люблять вживати в холодному вигляді.

pirog

Сьогодні спечемо інший пиріг, замінимо інгредієнти: будемо використовувати сир і адигейський сир замість сиру Фета, не будемо брати цибулю і часник. Такий пиріг з листкового тіста з шпинатом, на мій погляд, повинен бути ніжним, і не менш смачним.