Заливний пиріг з капустою і картоплею. Покроковий рецепт з фото

У нашій родині всі люблять пироги. Солодкі, не солодкі, з дріжджового тіста і пісочного, відкриті і закриті — не грає ніякої ролі. Пирогов ми завжди печемо багато, щоб усім вистачило, та ще й щоб залишилося. Тому що неодмінно через якийсь час після трапези обов’язково хто-небудь запитає :»А пиріг залишився?»

Тому в моєму арсеналі безліч рецептів різних пирогів. Щоб не повторюватися. І якщо я бачу, де-небудь новий рецепт пирога, завжди беру собі на замітку. Готую його, пробуємо всі разом, а потім якось само вирішується, залишається пиріг в нашому меню, чи ні.

Пиріг, який я хочу Вам сьогодні запропонувати, зроблений на основі нашого найулюбленішого яблучного пирога «Срібний вік». Придуманий, можна сказати, по-необхідності. Справа в тому, що син дуже любить яблучні і картопляні пироги, а чоловік — капустяні. Приготуєш бувало яблучний пиріг, а чоловік питає: «А капустяний — є?» Або навпаки, готуєш — капустяний, а син просить: » А картопляний зроби теж!»

Щоб всі були задоволені — пекла різні. Все-то звичайно залишалися задоволені, а часу-то скільки на приготування трьох пирогів йде? Тому ідея готувати заливний пиріг з капустою і картоплею прийшла досить швидко. Коли поставила цей пиріг перший раз на стіл, всі залишилися дуже задоволені. І ніхто вже не питав про якийсь інший пиріг. Все тільки їли, та прицмокували від задоволення.

zavarnoy_pirog

Так і прижився цей заливний пиріг з капустою і картоплею в нашому домі. Тим більше, що готувати його швидко і легко, зіпсувати практично неможливо. А найголовніше, якщо в холодильнику немає точних пропорцій продуктів, їх можна поміняти на інші. Розповім і про це теж.

Не знаю, чи є у цього пирога аналоги? Вигадувала сама, експериментувала з заливками, придумувала, як правильніше зробити начинку. І ось що вийшло.