Манник на кефірі з начинкою. Покроковий рецепт приготування з фото

Одним з найбільш простих і популярних солодких пирогів безсумнівно є манник. Готується легко, швидко, результат завжди передбачуваний — без сюрпризів. Манник незмінно виходить смачним, ароматним і красивим.

Часу на його приготування йде зовсім мало. 10-15 хвилин на змішування інгредієнтів і 30 хвилин на випікання. Поки готуєш вечерю, можна паралельно і манник приготувати. Продукти звичайні, які завжди є на кухні, або в холодильнику у кожної господині. Буває, що залишається в холодильнику трохи сметани, трохи кефіру. Вже Купили нову упаковку, а стара, щоб не залежувалася, йде зранку на оладки, а ввечері для лепешняку.

Сьогодні я пропоную приготувати класичний рецепт лепешняку, але з однією маленькою добавкою. Манник у нас буде з начинкою. А в якості начинки будемо використовувати заморожені сливи. Сливи ці ростуть у мене в городі, вони кислуваті на смак, і не дуже великі. Чесно кажучи, з’їсти багато їх не вдається. Тому використовуються вони у нас при приготуванні компотів в якості заготовок на зиму. Ну, а з тих, які залишаються, я дістаю кісточки, розрізаю їх на дві половинки, і потім заморожую.

mannik

А взимку такі сливи можна використовувати в якості начинки для різних фруктових пирогів. Але от якось прийшла мені ідея приготувати і манник з начинкою. Вийшло напрочуд смачно! І якщо звичайний манник сприймався моїми домашніми вже як майже буденна страва, то манник з начинкою був прийнятий на Ура! Так і полюбився він у нашій родині.

Вже потім я стала пробувати додавати різні начинки — і заморожені ягоди, свіжі яблука, вишню, як свіжу, так і з варення (коли я варю вишневе варення — кісточки видаляю).

Так що, ідея зрозуміла. Додавати при бажанні, можна різні начинки, але якщо хочете приготувати просто звичайний манник, тоді додавати природно нічого не треба. Ну що ж приступимо до приготування лепешняку.