Улюблений домашній пиріг “Зебра”. Покроковий рецепт з фотографіями

Сьогодні неділя. З ранку зателефонувала донька і сказала, що зайде разом з внучкою в гості до вечора. Внучка наша — ще та ласун! Любить вона випічку. Ніколи не відмовляється, та ще й добавку завжди попросить.

Ось і я стала думати, чим же порадувати своїх дорогих дівчаток. Дістала стару зошити з рецептами домашньої випічки, і стала гортати її. У мене їх декілька тетрадочек, є з салатами, є з другими стравами, і звичайно ж особливе місце займає тетрадочка з рецептами випічки.

У нас вдома все люблять випічку. Будь-яку, хоч солодку, хоч несолодке. Хоч кожен день печи, не набридне. І рецептів, звичайно ж, накопичилося досить багато.

Так от, я гортаю значить свій зошит, і натикаюся на рецепт пирога «Зебра». Раніше у 80-90-ті роки часто пекли цей пиріг, а зараз щось забули про нього. Побачивши цей рецепт, я і шукати інші перестала. А навіщо? Аж надто смачний і красивий цей пиріг, щоб шукати який-небудь інший. Тим більше, що для своєї внучки я його ще жодного разу не пекла.

pirog_zebra

Пиріг виходить дуже оригінальним у виконанні, шари розташовуються таким чином, що чергуються темні смужки зі світлими, і це нагадує забарвлення зебри. Звідси і назва.

На основі цього рецепта можна спекти і пиріг, і торт. Різниця лише в тому, що для торта потрібно приготувати крем. В кінці рецепта розповім, як можна приготувати крем для торта «Зебра».

Ну що ж , приступимо до приготування пирога «Зебра». В рецептурі вказую дві цифри. Перша цифра — для приготування пирога маленького об’єму, в маленькій формі. Якщо форма розміром із середню сковорідку і більше, тоді актуальна друга цифра.