Американський гарбузовий пиріг рецепт різдвяного гарбузового пирога з фото

З приходом осені досить популярними стають страви з гарбуза. Практично всі, хто готує що-небудь з цього сонячного овоча, запікають гарбуз у духовці з медом або цукром, варять з неї кашу і супи-пюре. Але багато хто, крім цих загальновідомих страв, шукають і інші цікаві рецепти з її застосуванням.

Не так давно я поділилася одним з таких рецептів. Тоді я запропонувала Вашій увазі дуже оригінальне, цікаве і смачне блюдо з гарбузом, м’ясом і горохом нут. Я отримала великий відгук у вигляді коментар з приводу нього. Тоді ж одна з читачок попросила поділитися смачним рецептом гарбузового пирога. І я пообіцяла. Тим більше, що в моїй скарбничці рецептів, такий пиріг є.

Та не який-небудь простий, а найсмачніший з усіх наявних — це американський гарбузовий пиріг (pumpkin pie). Печуть такий пиріг з приходом осені, після збору врожаю, печуть його і взимку, і обов’язково печуть на всі найважливіші осінні та зимові свята.

amerikanskij-tykvennyj-pirog

І свята це зовсім не прості — це День Подяки, який святкується в США в четвертий четвер листопада. Свято це має державний статус. З цього дня починається святковий сезон, який включає в себе Різдво і Новий Рік. На Різдво pumpkin pie печеться також обов’язково практично в кожній родині!

Ну і не обходиться без гарбузового пирога і таке свято, як Хелловін, який, до речі, незабаром буде святкуватися( тому беріть рецепт на замітку). Нагадаю, що він святкується 31 жовтня, в переддень Дня Всіх Святих. В цей день, за переказами, на землю повертаються духи померлих. І вважається, що гарбуз відганяє всіх злих духів із хати. Тому з гарбуза вирізається обличчя і всередину ставиться свічка, і з неї ж печеться святковий пиріг!

Ну це трохи про свята, а тепер давайте повернемося до пирога. Як я вже сказала, це самий смачний гарбузовий пиріг з усіх, які я пробувала коли-небудь. І як ми вже зрозуміли — це традиційний і улюблений американцями десерт!

Готується він з гарбузового пюре і тонкого шару тіста, яке власне і є формою, в якій знаходиться сам пиріг. Незвичайним і дуже смачним він виходить завдяки великій кількості спецій, які додаються в пюре. Не будемо ходити навколо, та близько, а приступимо відразу ж до його приготування.