Короп запечений в духовці зі сметаною. Рецепт – смачніше не буває

Ми в нашій сім’ї дуже любимо рибу. І варену і смажену і запечену в духовці. Коли є вільний час, то готую з риби більш складні страви, такі як горбуша, запечена у фользі, фарширована риба азербайджанською, рибка під маринадом по-грецьки.

Але таке вільний час є не завжди. І тоді є так звані «чергові» рецепти, за якими можна приготувати рибу не менш смачно, але дуже і дуже швидко. Приблизно за таким рецептом я готую форель у вершковому соусі і короп у сметані. Чомусь, коли я маю можливість придбати свіжого коропа, мені неодмінно хочеться запекти його саме в сметані.

Може це відбувається тому, що короп і сметана для мене нероздільні, може тому, що так готувала моя бабуся. А може бути просто тому, що це по-справжньому простий і смачний рецепт. Настільки смачний, що смачніше нього напевно і не буває.

Сьогодні я якраз і пропоную Вашій увазі рецепт приготування коропа в сметані. До нього ми обов’язково запечемо в духовці картоплю. І приготуємо, також улюблений багатьма, грецький салат, на що витратимо також мінімум часу. Я так думаю, що ми впораємося за годину, це разом з чищенням картоплі і риби.