Свинина запечена в духовці з овочами

Не так давно готувала стейки з свинини, і вирішила прибрати з м’яса, яке приготувала на стейки — реберця. Поклала їх у холодильник, а сьогодні вирішила приготувати що-небудь смачненьке з них. До того ж і привід знайшовся — сьогодні День прикордонника! А мій чоловік колись дуже давно служив на кордоні. І хоча ми особливо відзначаємо цей день, але смачно попоїсти — любимо. Тому сьогодні я вирішила приготувати цікаве блюдо, яке тут же на ходу і придумала.

Не знаю чи є таке на просторах інтернету, але рецепт вийшов цікавий. А головне — смачно! Вже випробували… І що важливо, приготувати його виявилося зовсім нескладно. Правда тимчасові витрати виявилися значними, сама підготовка зайняла приблизно годину часу, і запікалося страва також годину. Але ці витрати варті того, вже повірте мені на слово!

svinina-zapechennaya

Продукти використовувала ті, що опинилися в холодильнику — це свинячі реберця, овочі, сметана і сир. І щось багато всього у мене там виявилося (видно по складу продуктів). Я думаю, що якщо якогось інгредієнта у Вашому холодильнику не виявиться, то його цілком можна замінити на інший, або ж на крайній випадок взагалі від нього відмовитися.

Ділюся з Вами покроковим рецептом з докладним описом і фотографіями, і дуже рекомендую приготувати — правда дуже смачно вийшло! Добавки захочеться обов’язково!