Курка в фользі в духовці: 3 рецепта

Курка, приготована в духовці — одне з найпростіших і в той же час смачних м’ясних страв. Воно буде доречним як на святковому, так і на повсякденному столі і точно не залишить байдужим нікого з гостей або домашніх. Сьогодні ми розповімо вам про один з найбільш простих способів такого приготування курки — як запекти курку в фользі в духовці.

4 кулінарних секрета

Важливі нюанси приготування дивіться нижче.

  • Для запікання курки краще користуватися керамічної або чавунної формою. Ці матеріали нагріваються поступово, тепло рівномірно поширюється по м’ясу, і в підсумку воно добре пропікається і не втрачає соковитість.
  • Не варто запікати курку безпосередньо на деку. Выстилайте його папером для запікання або ж використовуйте більш глибокі форми. При запіканні на деку забруднення отримує не тільки його поверхню, але і внутрішні стінки духовки, які іноді важко відмиваються.
  • Якщо ви запікаєте птицю цілком, не забудьте її випотрошити, промити під проточною водою і висушити паперовим рушником. Без останньої дії не вдасться отримати рум’яну хрустку скоринку.
  • Приготування курки в духовці під фольгою допоможе м’яса вийти неймовірно м’яким і соковитим. Правда для цього варто пам’ятати кілька правил. По-перше, фольгою повинна бути покрита абсолютно вся поверхня, не повинно залишатися жодних «голих» шматочків. По-друге, при приміщенні курки на деко, пам’ятайте, що «шви» від стиків пластів металевої плівки завжди повинні бути зверху.