Заливне з курки з желатином – 9 рецептів з фото покроково

Будь холодець відноситься до категорії холодних закусок, закуски багато господинь із задоволенням готують на святковий стіл. Адже, якщо справа стосується будь-якого застілля, сімейного торжества або банкету, то що може бути краще цього ефектного, яскравого і смачного частування. Воно завжди робить стіл святковим, різноманітним і незмінно є прикрасою будь-якого свята!

Величезною перевагою заливного є те, що його можна приготувати заздалегідь. Адже накрити стіл до свята завжди клопітно, і більшість страв треба готувати безпосередньо перед приходом гостей, щоб подати їх з пилу, з жару.

А цю закуску можна приготувати за день, чи навіть за два до свята. Вона прекрасно зберігається в холодильнику протягом цього часу. І не втрачає за цей час ні своїх смакових, ні естетичних якостей!

zalivnoe

Заливне зазвичай готується з застиглого прозорого бульйону, який отримують шляхом варіння м’яса на кісточках. А якщо готуємо його з курки, то в бульйон додатково вводимо ще і желатин. Тобто спочатку готуємо бульйон, потім желе, яким і заливаємо згодом м’ясо.

Цим і відрізняється холодець від холодцю, для нього потрібні додаткові желюючі речовини, в даному випадку — це желатин, який, до речі, може бути як в порошку і гранулах, так і в пластинах.

Але перед тим, як почати розгляд рецептів цієї смачної закуски, давайте спочатку приготуємо курячий бульйон і желе. Так як саме ці складові є чи не основними в цій страві.