Курка в горщику в духовці: поради та смачні рецепти

Просто готується і ідеальна на смак — курка в горщику в духовці не може не бути улюбленою стравою. А все, що потрібно знати для його приготування, ви знайдете в нашому огляді. Отже, приступаємо!

Готувати курку в горщику в духовці — справжнє задоволення. Підготовка продуктів займає мінімум часу, м’ясо гаситься в своєму соку, без додавання жиру. В результаті ви отримуєте не просте блюдо, а саме що ні на є корисне! Калорій в ньому мало, можна їсти і дітям, і дорослим. До того ж воно дуже смачне, але важливо знати кілька секретів.

Нюанси приготування

  • Кількість осіб (членів сім’ї) рівнозначне кількості горщиків, тому спочатку підрахуйте, скільки їх вам буде потрібно. Плюс все одночасно в духовку не помістяться: якщо горщики без ручок, влізуть 4, а з ручками — не більше трьох.
  • Щоб блюдо вийшло більш ароматним, з насиченим смаком, підготуйте маринад для курки в духовці і витримайте в ньому м’ясо пару годин. Можна обійтися і без маринаду, але ви ризикуєте отримати прісний смак страви.
  • Не обов’язково додавати в горщик рідина, якщо ви готуєте м’ясо з великою кількістю овочів. Багато соку дають цибулю і гриби, а ось курка в горщику в духовці з картоплею готується тільки з додаванням бульйону, інакше страва вийде сухим, а картопля — напівсирим.
  • Замість бульйону можна додавати вино, розведене з водою. Алкоголь в процесі готування випарується, м’ясо вийде більш м’яким, а блюдо придбає цікавий аромат.
  • Не витримуйте горщики в духовці до повного приготування інгредієнтів. За 10 хвилин до передбачуваного часу дістаньте їх і залиште при кімнатній температурі. В цей час страва буде «доходити» до «кондиції».