Запіканка з макаронів в духовці, мультиварці і мікрохвильовці

Якщо провести опитування, яке блюдо є найпопулярнішим, в топ-10 обов’язково увійдуть макарони. Вони улюблені дорослими і дітьми. Їх додають в суп, змішують з м’ясом і овочами. З них можна приготувати навіть десерт! Запіканка з макаронів в тому чи іншому вигляді — результат найсміливіших експериментів. Як основне блюдо — з м’ясним фаршем, ковбасою чи шинкою, як десерт — з родзинками і сиром. Вона виходить смачно в духовці, мультиварці і мікрохвильовці.

Зазвичай запіканка з макаронів в духовці вибирається господинями для ситного сімейного вечері. Привабливість самої ідеї з’єднання макаронів з практично будь-якими продуктами в тому, що макарони — по своїй суті тісто, а, значить, «начинка» для них може бути найрізноманітнішою.

Найчастіше проста запіканка складається з фаршу і макаронних виробів. Зазвичай за основу береться домашній фарш (свинина з яловичиною навпіл). Любителі нежирної їжі можуть використовувати курячий або індичий фарш. Якщо більше подобається м’ясо шматочками, можна вибрати рецепт запіканки з макаронів з рубаним м’ясом. Крім того, в якості м’ясної складової цілком можна брати сосиски, шинку або ковбасу, як варену, так і копчену. У кожному випадку вийде блюдо, зі своїми відтінками смаку.

З локшини чи вермішелі виходить чудова солодка страва. Для цього потрібно крім вермішелі взяти сир, цукор і яйце. Така запіканка нагадує пудинг і відмінно виступить у ролі десерту.