Омлет як у дитячому садку в духовці: пишний і високий

Омлет як у дитячому садку в духовці — блюдо, яке славиться ніжністю і неповторним смаком. Такий омлет легко приготувати в домашніх умовах з найпростіших інгредієнтів. Дитячі кухаря поділилися тонкощами і секретами запікання високого і повітряного страви зі смаком дитинства.

Високий омлет як у дитячому садку — яєчна запіканка, яка традиційно подається на обід в дошкільних установах і школах. Вона готується у великих жаровнях і розрізається на порційні квадрати. Щоб приготувати омлет в духовці як у садку, необхідні тільки сіль, молоко і яйця, проте не забороняється привнести в блюдо індивідуальний смак, доповнивши його овочами, м’ясом, морепродуктами і приправами.

5 секретів приготування

  • Дотримуйтесь пропорції. Дітсадівська запіканка виходить високою і ніжною завдяки молоку, що входить до її складу. Рекомендується дотримуватися поєднання 1:3 — для однієї частини яєць за рецептом омлету як у садку буде потрібно 3 частини молока.
  • Запікайте в чавунній або скляній формі. Вони нагріваються повільно, але рівномірно, блюдо в них рідко підгорає.
  • Готуйте високою і невеликий по діаметру посуді. Пам’ятайте, що омлет після опадання залишиться на 1-2 см вище рівня, на якому він був залитий. Чим більше омлетною маси в посуді, тим вище запіканка, тому щоб приготувати омлет в духовці як у дитячому садку, добре заповнюйте форму.
  • Запікайте на малому вогні або при невеликій потужності. Добре «протомившийся» омлет порадує господиню своєю пишністю і насиченим смаком.
  • Не відкривайте дверцята духової шафи в процесі готування. Сильний перепад температур викликає передчасне опадання омлету. Також щоб страва не опустилося в тарілці, кулінари рекомендують не витягувати омлет з духовки відразу, а почекати 5-7 хвилин до його остигання.