Рисова каша в мультиварці – смачні рецепти

Складна в приготуванні молочна рисова каша в мультиварці? Анітрохи, якщо знати кілька тонкощів щодо вибору та підготовки інгредієнтів. А ще наша кулінарна помічниця чудово вміє готувати дуже смачне блюдо з яблуками, ароматний вечеря з куркою і гарнір з грибами!

Рис добре прижився в кулінарії, хоч і був на Русі «екзотикою» ще чотири століття тому. Потрапив він до нас з Сходу, а в Китаї, Індії та Японії готують його зовсім по-іншому. У Китаї цінується грубий, нешліфований продукт, який відварюють на воді. В Індії додають до нього море спецій, з-за чого він набуває яскравий, просто сонячний колір і гостроту, для російської людини неймовірну. А в Японії, якщо говорити не про суші, а про інших стравах з рисом, приготування здійснюється з яйцем, яке вбивається сирим кашу при варінні.

Наші страви менш агресивні, більш прості. Але від цього вони не стають менш смачними! Наявність же в будинку кухонних помічниці Філіпс або Панасонік не просто спрощує кулінарний процес, а робить його досконалим. Адже тільки в мультиварці можна приготувати кашу на молоці, яку і кашею-то не назвеш. Просто ніжний, повітряний і чарівний мус якийсь!