Покроковий рецепт приготування смачного гарніру з рису

Рис є однією з основних круп, використовуваних для приготування гарніру. Готують його і до м’ясних, і до рибних страв, ну і звичайно ж до птаха. А вегетаріанці з задоволенням їдять його як окрему страву. Я вже розповідала, як можна приготувати вегетаріанський плов, або рис з овочами. Сьогодні я хочу запропонувати Вам ще один смачний гарнір з рису.

Готувала я сьогодні котлети з курки, і на гарнір вирішила приготувати рис. І мені захотілося приготувати його як-небудь незвично і смачно. Я стала думати, як це зробити. Як завжди в таких випадках, перше, що я зробила — це заглянула в холодильник. Подивитися, що там є, і що можна з цього зробити. У мене була морква, кабачок і абрикоси. Причому, всі стиглі абрикоси з’їли, а тверді і зелені залишилися. А для приготування смачного й оригінального гарніру — це якраз те, що треба. Кислуваті яблука теж можна було б використовувати, але з абрикосами рис я ще не готувала. Тому варто спробувати.

І так, в моїй голові тут же склався рецепт приготування цього гарніру. Скажу відразу, вийшло смачно, і навіть можна сказати — дуже смачно! А найцікавіше, що ніхто навіть не здогадався з чого приготовано блюдо. Але від добавки ніхто не відмовився. Пропоную і Вам спробувати, не пошкодуєте!