Як приготувати смачний рис. Рецепт приготування з фото

Протягом багатьох тисячоліть, рис є одним з найважливіших продуктів для багатьох народностей по всьому світу. А в країнах Південно-Східної Азії та Китаї взагалі вважається основним продуктом. Без цього дивного злаку там не обходиться жодне застілля. Його можуть їсти на сніданок, обід і вечерю.

Рис може вживатися як окрему страву, а також є прекрасним гарніром, який підходить до будь-якого м’яса, курки і риби. Існує маса рецептів, завдяки яким його можна дуже смачно приготувати. Хоча навіть просто зварений і розсипчастий, він вже є самодостатнім. Як приготувати такий рис з овочами, ми вже розглядали в одній із заміток.

Сьогодні ще один цікавий і дуже смачний рецепт. Приготувавши його за цим рецептом вийде таке блюдо, що його цілком можна їсти і як самостійне, без усякого м’яса. Роль м’яса будуть виконувати кабачки. Ну, а хто не захоче такої заміни, то можна приготувати і курку. Саме так я і вчинила.

ris

Ще одна цікава деталь, рис ми будемо готувати з пшоном. Напевно всі знають, що таке каша «Дружба»? Так от у нас теж буде «дружба», тільки дуже цікаво і оригінально приготована. З безліччю інгредієнтів і цікавих «фішок». Ну як, цікаво? Тоді будемо готувати!