Квасолевий суп з баварськими ковбасками. Покроковий рецепт приготування з фото

Пропоную Вам приготувати дуже смачний квасолевий суп. Готується такий суп досить легко, а виходить дуже ситним і поживним. Адже як відомо, квасоля багата білками і вуглеводами. До того ж вона сама по собі є дуже смачним продуктом. А в поєднанні з іншими продуктами, смак її стає більш насиченим.

Але суп сьогодні буде незвичайний. Зваримо ми його з баварськими ковбасками, яблуком і часником. Здавалося б зовсім непоєднувані продукти… Та не тут то було, все так «названа», що неодмінно все попросять добавку. А потім завжди будуть просити зварити саме такий суп.

В принципі готується такий суп за класичною схемою рецепта. Особливості звичайно є, але не такі суттєві. Цибулю і моркву, в цьому рецепті я не обсмажую, нарізаю крупно, за принципом приготування узбецького шурпи. У цьому випадку суп виходить не таким жирним, відчувається смак кожного овоча, які обмінялися між собою соками, і придбали абсолютно новий смак.

fasolevyj_sup

Звичайно і саме блюдо вийшло з-за цього, абсолютно незвичайного смаку. Як сказав один наш друг, обідав у нас, а на обід якраз був квасолевий суп : «Ну не можна ж так смачно готувати, я трохи разом з ложкою його не з’їв!»

І ще однією особливістю є те, що суп виходить дуже густим. У ньому, як кажуть, «стоїть ложка». Коли готуєш такий суп на обід, то друга страва готувати не обов’язково. Ніхто просто не зможе вже з’їсти друге. Досить приготувати якийсь легкий салат, наприклад з огірків і помідорів. Або ж просто грубо порізати овочі, викласти їх на тарілку разом з кропом, петрушкою і зеленою цибулею. Свіжий весняний часник теж буде як не можна до речі.

Ну що ж, давайте разом варити смачний, густий, наваристий суп.