Курячі рулетики з начинкою. Як приготувати рулети з курячого філе з червоною смородиною

Коли починається літній ягідний сезон, то можна придумувати з ягодами цікаві та смачні страви. Так, наприклад, всі люблять страви з курки, вона смачна, корисна, дієтична, швидко готується. А якщо в якості начинки використовувати ягоди, та приготувати який-небудь оригінальний соус, то можна звичайну курочку приготувати не гірше, ніж у ресторані.

Давайте приготуємо сьогодні одне з таких смачних оригінальних і корисних страв. Яку ягоду будемо використовувати? Та в принципі, яка є. Але я Вам покажу це блюдо на прикладі червоної смородини.

В сезон її встигає немало. І часом, коли зварили вже й варення, і узвар, приготували смачне желе, а ягоди ще багато, не знаєш, що можна з нею зробити ще. Так от з червоною смородиною можна готувати смачні другі страви, можна додавати в різні салати, випічку, десерти різні.

kurinye-ruletiki-s-nachinkoj

Червона смородина дуже корисна ягода, в ній багато вітамінів, цукрів, антиоксидантів і органічних кислот. І хоча за вітаміну С вона і поступається чорній смородині, але зате містить велику кількість пектинів, які сприяють виведенню з організму шлаків і токсинів.

А в з’єднанні з курячим м’ясом, корисні властивості якого складно переоцінити, сьогоднішнє страва буде просто супер корисним!