Курячі стегна під маринадом, запечені з картоплею, в сметані. Покроковий рецепт з фото

Вдома ми досить часто готуємо курку. Варимо, смажимо, запікаємо. У всіх видах вона хороша. Страви з курки готуються досить швидко, вона смачна, а якщо зняти з неї шкіру, то ще виходить — і дієтичною.

В моїй тетрадочке з рецептами накопичилося досить багато описів приготування різних страв з курки. Є, звичайно, ті, які готуєш досить часто — це з розряду щоденних страв. А є блюда, які готуєш рідше. Але не тому, що вони менш смачні. А виключно тому, що на їх приготування треба трохи більше часу.

Блюдо, яке я хочу Вам запропонувати, робиться досить просто. Приготування не складе ніяких труднощів. Єдина складність — це додатковий час. Час знадобиться на нескладного приготування маринаду. Ну і час для того, щоб курка могла помариноваться 1-2 години.

kuricza

І якщо Ви маєте вільний час, то неодмінно візьміть цей рецепт собі на замітку. Курочка виходить ніжною, дуже смачною, з підсмаженою рум’яною скоринкою. До того ж відразу з гарніром. На гарнір картопля, просочена маринадом і соком курки.

Страва готується практично без додавання олії. А з курячих стегенець, а саме з ними я пропоную Вам сьогодні приготувати страву, ми знімаємо шкіру і прибираємо жир. Тобто страва виходить у власному соку, під маринадом, жири використовуються тільки від сметани.

А так як курка не смажиться, а запікається, то можна з упевненістю віднести це страва до розряду корисних і безсумнівно смачних. Напевно вже можете собі уявити, що вийде. У мене вже слинки потекли! Давайте швидше готувати!