Малосольні помідори — 8 рецептів швидкого приготування

Літо змінює один день на інший. Вони зовсім не схожі: яскраві, що запам’ятовуються, з бадьорим настроєм. Справи в цей час здійснюються в іншому режимі. Особливо турботи на городах. І адже зовсім скоро дозріють перші плоди ваших праць: на помідорних грядках тут і там замигтить яскравий урожай. Наливна, стиглий, червоний або жовтий, і зелений.

Ми любимо додавати томати у страви, салати. І вже припасаем банки, щоб законсервувати стиглі плоди до зими. Але ось невдача. Хочеться встромитися в солененькие овочі вже найближчим часом. Щоб виставити на стіл мариновані помідори і гордо пригощати рідних.

Вихід є! Він сяє в приємному малосольном рішенні. Так, можна відразу зірвати стиглі томати і засолити за 5 хвилин. У вас буде швидкий результат. Всього через 24-48 годин ви насолоджуйтеся смачними і пряними плодами за класичним рецептом, смачними томатами з часничком і зеленню.

А створити яскраве страву можна банку, каструлі і навіть в пакеті. Не зупиняйтеся на цьому: створіть помідори по-корейськи і в холодному розсолі. Це буде божественно!

Потирайте в умах ручки, гурмани. І стежте за дозріванням першого врожаю томатів. Не пропустіть шанс скуштувати їх в малосольном вигляді. Вони нітрохи не гірше солоних ягід, дозрівають в баночках тільки до холоднечі. А поки прислухайтеся до себе добірку рецептів, нехай кожен з них знайде застосування в створенні пряних і смачних помідорів!