Манти – покроковий рецепт приготування з фото і відео. Тісто для мантів

Манти — це традиційне м’ясне блюдо в ряді країн Центральної Азії, Монголії, Туреччини та Китаю. Імовірно походить від китайського «маньтоу» — «начинена голова».

В одному із стародавніх китайських трактатів є згадка про походження «маньтоу». Там розповідається про те, що «маньтоу» , дослівно «голови маньцев» , були придумані китайським полководцем і державним діячем того періоду Чжуге Лян. Подумати тільки… по 2-3 ст. н. е. І сприймалися «маньтоу», як імітація людського жертвопринесення духам загиблих. Начинка у них була м’ясна.

В даний час це смачне м’ясне блюдо готують з різними начинками. В основному це звичайно ж баранина з цибулею і курдючним жиром. Але можна використати начинку з гарбуза, з гарбуза і м’яса, яловичини та суміші інших видів м’яса. А також з сирої картоплі з м’ясом, з картоплі з жиром.

Особливістю приготування цього популярного в Середній Азії страви є те, що готують їх на пару в спеціальній каструлі «мантоварке». І це дуже корисно для травлення!

І ще однією особливістю є те, що це дуже смачне блюдо. Якщо їх правильно приготувати, то смачніші страви не знайти. Так само, як і плов — вони є візитною карткою Узбекистану.

Сьогодні ми будемо готувати узбецькі манти. Нехай на мене не ображаються інші народи, які їх готують , але мені здається, що вони — найсмачніші. Вони завжди виходять дуже соковиті і ніжні, з повністю збалансованим смаком. У всякому разі з усіх, які я пробувала, вони мені подобаються найбільше. А я пробувала їх і в Китаї, і в Туреччині, знайома і з уйгурской кухнею, і з дунганской.

manty

Пропоную рецепт , як їх готують в Узбекистані. З усіма секретами і нюансами. Я дуже довго жила в прекрасному місті Самарканді. Так ось рецепт як раз з Самарканда. З міста, де найсмачніші паляниці, найсмачніші фрукти, і звичайно ж самі смачні манти.

Також цікаве:  Швидке тісто для пиріжків: рецепти на кефірі, молоці, сметані