Тісто для піци – 10 простих і смачних рецептів в домашніх умовах

Піца з самого моменту своєї появи на кулінарному горизонті, була і залишається одним з найулюбленіших страв мільйонів людей. Її готують в численних закладах громадського харчування по всьому світу. А також вона є улюбленицею приготування в домашніх умовах.

Її однаково люблять і дорослі, і діти; і м’ясоїди, і вегетаріанці. Готують її, як на Батьківщині її появи, так і в різних куточках світу. Її назва звучить однаково на всіх мовах, тому нікому не треба пояснювати, що це таке.

В даний час для любителів піци не становить праці поїсти в будь-який час. Існують спеціальні заклади, де її готують, а також передбачена мало не цілодобова служба доставки смачної випічки на будинок. У магазинах продаються також і напівфабрикати з різною начинкою. Для того, щоб довести його до стану готового продукту, потрібно зігріти її в духовці або мікрохвильовій печі, або потримати там більш тривалий час.

Але незважаючи на таку доступність, все ж багато хто прагнуть готувати це смачне блюдо будинку. По-перше, виходить дешевше, по-друге, можна готувати з будь-якою начинкою і в третє, і основних — домашнє, є домашнє. Все, що готується з любов’ю і своїми руками, завжди виходить смачніше.

Начинка в піці відіграє важливу роль, це зрозуміло! І вона буває різна, хто любить класичні, ті, які традиційно використовуються в приготуванні, а хтось готує «по — російськи», де в якості начинки використовується те, що є в холодильнику. Тут важко посперечатися, адже як відомо, про смаки не сперечаються.

picca

Але ось з чим особливо не посперечаєшся, так це з тим, що для будь-якої випічки насамперед важлива основа, тобто тісто, з якого ця випічка власне і готується. Якщо воно вийде сухим і жорстким, то його не врятує ніяка, навіть сама смачна начинка. Саме правильно приготоване смачне тісто і робить піцу по-справжньому смачною.

Тому його приготування завжди приділяється особлива увага. Не винятком є і піца. В Італії сімейні рецепти приготування тіста для неї передаються з покоління в покоління, від матері до дочки. Дбайливо зберігаються і використовуються з великою любов’ю і повагою.

Може бути у Вас в скарбничці рецептів також є такі самі. А у кого ще немає, то пропоную наступні варіанти.

Дріжджове тісто для піци

  • найпростіше дріжджове тісто
  • смачне дріжджове тісто — відео рецепт
  • тонке дріжджове тісто для піци на молоці
  • дріжджове тісто для піци пишною
  • рецепт тесту як у піцерії

Листкове тісто для піци

Тісто для піци різниться за трьома основними категоріями. Це дріжджове, і листкове бездріжджове. У кожній з категорій існують різні варіанти, що стосуються інгредієнтів і самих способів приготування. Розрізняється тонка і товста піца, яку можна приготувати з будь-якого із запропонованих варіантів.