Тісто для домашніх пельменів – 10 кращих рецептів з фото і відео

Пельмені — це дуже смачне блюдо з прісного тіста і м’яса. І немає, мабуть, людини, який був би байдужим до них. Пельмені люблять усі, від мала до велика. І доказом тому є магазинні полиці, на яких можна побачити численні сорти від різних виробників.

І ті, хто купує їх у магазині завжди відмінно розбираються які варто брати, а які — ні. Причому, крім начинки завжди звертають увагу ще й на тісто, і часто можна почути, що в тих, чи інших пельменях смачне тісто.

Але напевно всі погодяться, що краще , ніж домашні пельмені, і тісто зроблене в домашніх умовах, не знайти ніде. Незважаючи на найдорожчі магазинні пельмені, смачніше, ніж зроблені своїми руками, вони ніколи не будуть.

pelmeni

А все тому, що практично кожна господиня вміє готувати цю страву, і у кожної є свій фірмовий рецепт приготування тіста. Таких рецептів існує досить багато, і кожна господиня вважає, що її рецепт найкращий.

Сьогодні я пропоную розібратися зі всіма відомими рецептами, і дізнатися чим же вони відрізняються один від одного і з якого тіста найкраще готувати пельмені. А також дізнатися про особливості і секрети його приготування.