Домашні пельмені – 16 дуже смачних рецептів з фото і відео

Зовсім скоро настане Новий Рік, і напередодні його багато сімей сядуть ліпити пельмені. Кому з Вас не знайома картина, коли все сімейство від мала до велика сідає за великий стіл, і всі з жартами і сміхом ліплять пельмені.

Це дійство вже склалося в гарну сімейну традицію, і я не раз чула, що пов’язують його навіть з якоїсь позитивної сімейної медитацією. Посперечатися з цим важко, адже що може бути краще, ніж те, коли вся сім’я зайнята одним справою, яка їм приносить радість. Тим більше такою важливою справою, як приготування їжі.

Не дарма в соннику можна зустріти таке пояснення, що якщо Вам сняться пельмені, то значить Вам не вистачає родинного затишку. І мабуть це пояснення зовсім не випадковий, так як це блюдо закладено в нас вже на якомусь генетичному рівні.

Досі невідомо, у якій з країн вперше з’явилися пельмені. В Європі вважають їх своїм винаходом, в Китаї — з цим не погоджуються, і вважають, що пальма першості належить їм. Ну а в Росії так і зовсім з цього питання ніхто не сперечається, бо знають, що походженням це дивовижне блюдо зобов’язана Сибіру. Саме звідти й почалося поширення пельменів по містах і селах нашої неосяжної Росії.

Вже потім, дійшовши до Удмуртії і Коми — Пермяцкого округу, його стали називати пельнянь, що означало «вухо» — пель і «хліб» — нянь, що вже згодом трансформувалась у звичне для нас слово — пельмень.

pelmeni

У минулій статті ми розглянули 10 кращих рецептів приготування тіста для пельменів. Там від А до Я описані різні способи його приготування, а також всі секрети та особливості. А сьогодні давайте розглянемо які начинки можна використовувати, а також як їх можна приготувати крім традиційного відварювання.

На тесті ми вже зупинятися не будемо. Бажаючі зможуть знайти усі відомі рецепти, перейшовши за посиланням. А сьогодні зосередимося тільки на рецептах.