Тісто для пельменів на воді: 6 рецептів та особливості приготування

Пельмені — улюблене багатьма блюдо для сніданку, обіду або ситної вечері. Але найчастіше господині не беруться ліпити пельмені самостійно, тому що не знають, з якого боку підступитися до тіста. Навіть тісто для пельменів на воді здається спочатку непосильним завданням. Але якщо знати основні пропорції і деякі хитрощі, результат вас порадує настільки, що магазинні пельмені ви більше не купите. Адже в морозилці завжди буде партія домашніх. Секрети класичного тіста на воді та оригінальні рецепти з додаванням гречаного борошна, рослинного масла і яєць.

Найпростішим вважається рецепт тіста на пельмені на воді. Для приготування страви потрібно замісити лапшевое тісто. Є декілька умов, які важливо дотримуватися при роботі з ним.

5 секретів смачного тіста на воді

  • Вищий сорт. При приготуванні пельменного тіста важливо використовувати гарну борошно. У ній багато клейковини, яка додасть масі пластичність і не дасть пельмешкам потріскатися в морозилці і розкритися при варінні. Крім того, хороша борошно забезпечить пельменів білосніжний колір.
  • Просеивайте борошно. Не лінуйтеся робити це перед замісом тіста. Справа пари хвилин, а в підсумку борошно наповниться повітрям, і страва вийде більш ніжним на смак.
  • Слідкуйте за температурою. Один із секретів при роботі з тестом: рідина використовуйте теплу, близько 35-40 °С. Це дозволить борошні швидше розійтися.
  • Вимішування. Тісто на пельмені важливо якісно зігнати, на це має піти не менше 10 хвилин. Добре вымешанная маса швидше, легше розкочується і відмінно ліпиться.
  • Дати відпочити і дозріти. Дуже важливий момент, який багато втрачають. Дайте час клейковині, яку містить борошно, добре з’єднатися з рідиною. Нехай тісто після замішування постоїть в теплому місці півгодини. Це додасть йому пружності, воно не буде стискатися при розкачування, з нього вийде відмінний тонкий пласт.