Смажені пельмені: як смачно посмажити пельмені на сковороді, і не тільки

Пельмені… Як багато приємного в цьому слові. Мені здається, що немає такої людини, яка не любить цю страву. Адже це завжди смачно, швидко, а головне просто. Таке страву ще називають парубочим, тому що воно бюджетне. Адже все що треба зробити з ним, це просто відварити напівфабрикат. Але зараз їх не можна назвати бюджетними, тому що ціни на продукт іноді просто вражають, тому ліпити все краще самому.

Так, може здатися, як шматок тіста з м’ясом, ніж може здивувати, а от може! З такого простого продукту можна зробити досить непросте страву, як приклад посмажити його або запекти. Що ми сьогодні і зробимо!

Пельмені вважаються універсальним продуктом, адже в них допускається додавати абсолютно будь-яке м’ясо і не тільки. Вегетаріанці зовсім замінюють м’ясну складову грибами, капустою або картоплею, хоча останнє вже більше схоже на вареники.

Я ж хочу сьогодні розповісти про рецепти смажених і запечених напівфабрикатів. Вони виходять неймовірно смачними, а готуються 2 рахунки. Ми розглянемо варіант з сиром (вже слинки течуть), зі сметаною і навіть задіємо мультиварку. Загалом у вас буде безліч способів, щоб приготувати улюблену страву. Тема особлива корисна для чоловіків, адже найчастіше саме вони люблять готувати подібні страви. Починаємо!