Тісто для пирогів – секрети приготування

Тісто для приготування будь-якої випічки має першорядне значення. Нерідко можна почути «Ой, яка у Вас тісто смачне». І на насправді, успіх будь-якої випічки залежить від правильно-приготованого, смачного тіста.

Існує велика кількість рецептів тесту. Це тісто для пирогів і пиріжків, пельменів і мантів, піци і хліба, печива і тортів, бісквіта і рулетів…

Дріжджове, бездріжджове, здобне, прісне, опарне, безопарне, пісочне…. І список цей можна продовжити.

тесто на столе

І у кожної господині звичайно ж є свої улюблені рецепти, які їй дісталися від мами чи бабусі.

Але не всі вміють приготувати смачне тісто. І тому шукають, пробують, запитують рецепти. Тим більше молоді господині. Вони намагаються набирати досвід, і для них будь-який новий рецепт є гарним уроком в скарбничці кулінарних знань.

У приготуванні смачного тіста дрібниць не буває. На все треба звертати увагу, правильно виконувати всі етапи. Не можна пропускати якісь деталі, вважаючи, що це необов’язково. Якщо написано в рецепті, що вимішувати тісто 10-15 хвилин. Значить стільки і треба витратити часу на це заняття.

До приготування тіста завжди треба підходити тільки з хорошим настроєм. Скажете — «забобони», може бути і так, але я з Вами не погоджуся. Є багатий особистий досвід, коли тісто не піднімається-коли потрібно, опадає — коли непотрібно.

Та що розповідати, всі хто мають справу з тестом, не раз стикалися з подібними проблемами. Начебто і рецепт той же самий, що і продукти хороші, так ні ж вчора пиріг був — що треба, а сьогодні -навіть на стіл виставляти не хочеться.

І що б не говорили, я вважаю що настрій і бажання при роботі з тестом -грають далеко не останню роль.

Багато хто скаже: «А чого з цим тестом нудяться, можна і в магазині купити». Так, звичайно, і готовий пиріг можна купити. Але якщо перед Вами поставлять два пирога, один — домашній, а інший — з магазину. Який Вам захочеться покуштувати? Ось Ви і самі відповіли на питання.

Сьогодні я розповім Вам декілька основних рецептів приготування тіста. А також відкрию маленькі секрети, щоб тісто у Вас завжди виходило що треба!

Всі рецепти перевірені на ділі. Пироги, приготованого за цими рецептами, виходять на славу. Пробуйте який Вам доведеться більше по душі.