Омлет і яєчня з перепелиних яєць: смачні рецепти

Омлет з перепелиних яєць — швидке і поживна страва, яку корисно включати в дитяче, дієтичне та спортивне меню. В чому особливість перепелиних яєць? Як їх правильно готувати? Давайте відкриємо всі секрети приготування смачного і апетитного страви.

В Європу яйця перепелів потрапили з Китаю, чия народна медицина широко використовувала цінний продукт в лікувальних і косметичних цілях. Його споживання знижувало симптоми недокрів’я, цукрового діабету, гіпертонічної хвороби, розладів нервової системи, що позитивно позначалося на стані волосся і шкіри. Відомо, що після заяви вчених про позитивний вплив яєць на розумові здібності, японський уряд на законодавчому рівні закріпила необхідність їх щоденного введення в раціон (2-3 штуки) в школах і дитячих садах. Так яєчня з перепелиних яєць для дитини була визнана найважливішим стравою для розвитку дитини.

Очевидною перевагою продукту є тривалий термін зберігання — до 60 днів (у холодильнику). Вживати яйця перепелів можна смаженими, вареними, печеними. Сирими їх можна пити, тільки якщо ви впевнені в їх якості — в цьому випадку організм засвоїть до 100% всіх мікроелементів. Перепелині яйця використовують для приготування яєчні, омлетів, а також в якості складового інгредієнта в салатах, супах і майонезі.