Овочеве рагу з картоплею і кабачками – дуже смачний рецепт

Коли літо в самому розпалі можна готувати різні страви з овочів. Причому їх можна приготувати настільки смачно, що можна спокійно обійтися без м’яса. По-перше, влаштувати для розвантаження організму, дати йому відпочити від м’ясної їжі. А по-друге, просто відчути натуральний смак овочів. А влітку смак овочів просто чудовий!

А якщо приготувати овочеве рагу по-справжньому смачним, ніхто навіть не помітить відсутність м’яса. Мало того, через деякий час, знову будуть просити приготувати таку ж страву.

Саме рецептом такого смачного рагу я і хочу поділитися з вами сьогодні. Цю страву можна готувати з усіх наявних овочів. Чим більше буде овочів, тим смачніше воно вийде. Секрет смачного рагу полягає в різних, здавалося б, дрібницях: у яких пропорціях брати овочі для приготування, в якій послідовності закладати їх у каструлю. У чому готувати. І навіть у тому, як ці овочі правильно нарізати. Я завжди надаю великого значення тому, як нарізати овочі для того, або іншого блюда, вважаю це важливим етапом приготування.

Від усього цього буде залежати не тільки смак, але і зовнішній вигляд страви. Погодьтеся, адже якщо Вам подадуть рагу, розмазану по тарілці які розлазяться з овочами, то така страва не дуже захочеться їсти. Та й смачним таке блюдо однозначно не буде. А от коли овочі не пересмажені, не перепаренные, красиво нарізані і подані на тарілці, то від таких і апетит прокидається, і бажання їсти цю страву.

ovoshhnoe-ragu-s-kartoshkoj-i-kabachkami

До того ж і вітамінів і корисних мікроелементів в таких овочах залишається набагато більше, ніж в сильно розварених. Та й просто такі овочі виходять дуже і дуже смачними.