Як приготувати вареники з грибами і картоплею: 5 секретів смачної страви!

Як правильно приготувати вареники з грибами і картоплею? Є секрети у цієї страви? Як подавати і зробити ще смачніше? Дізнайтеся все про популярну страву української кухні!

Походження вареників

Кулінарні шедеври з прісного тіста і різноманітних начинок можна знайти в багатьох кухнях світу. Славиться ними Італія, де така їжа зведена в культ ідеальної їжі. Є подібні вишукування в Китаї. Але батьківщиною вареників вважають саме Україну, хоча їх аналоги (наприклад, пельмені або манти) присутні в раціоні всіх слов’янських народів. А популярність їх перевершує навіть найніжніші деруни з картоплі.

Вважається, що варениками називається страва, в начинці якого немає м’яса. Це не вірно, так як в класичній українській кухні їх готували як з рубаним м’ясом, так і сиром, тушкованою капустою, вишнями, ягодами. Але одним з найбільш смачних варіантів страви є вареники з картоплею і грибами: печерицями, лисичками, опеньками… Вибір останніх не обмежений — для смачної начинки підійде будь-який сорт. Найпростіше міським жителям придбати гливи або печериці, а також сушені гриби в брикетах.