Печеня з м’ясом і картоплею в духовці рецепт з фото

Печеня з м’ясом і картоплею є одним з найбільш готуються у нас страв. Його люблять, через відносну простоту приготування, за густий насичений смак, за можливість використовувати його приготуванні практично всіх відомих нам овочів та грибів. Готується страва зі сметаною, з сиром, з томатним соусом, з бульйоном і з іншими різними підливою.

Це дозволяє не повторюватися в приготуванні обідів і вечерь, і отримувати щоразу практично нове, смачне, наваристое і апетитне блюдо.

zharkoe-v-gorshochkax

Кожен знає, що собою являє спекотне. По суті, це картопля з м’ясом і овочами, тушкована в соусі. Готується воно як в каструлі або казані, так і в горщиках. І у кожного способу є свої особливості приготування. Як гасити картоплю в товстостінній каструлі ми вже розглядали, а сьогодні будемо готувати її в горщиках.

Готувати в горщиках завжди цікаво, і не тільки тому, що виходить все дуже смачно. Але мабуть ще й тому, що приготування їжі в глиняному посуді йде ще з глибини століть. І наша генетична пам’ять пам’ятає ті незапам’ятні часи, тому й любимо ми таку їжу!