Рецепти смачних і простих салатів з сиру

Скажіть, а Ви готуєте салати та закуски з сиру? Ні!… Даремно! На жаль, наскільки я знаю, готують їх дуже рідко. І абсолютно незаслужено. Готуються вони швидко, дуже прості у виконанні, оригінальні і смачні. Якщо Ви хочете здивувати своїх домашніх, чи гостей, приготуйте один з них, і готуйтеся дивуватися разом з ними!

Дуже гарні такі салати влітку, коли на грядках з’являється свіжа зелень і коли на наш стіл потрапляють не парникові, а свої хрусткі, ароматні огірочки. Навіть якщо просто зробити салат з сиру з тертим огірочком і подрібненою зеленню — це вже буде смачно! А якщо трохи пофантазувати, то тоді вже всі почнуть гадати — з чого ж така смакота вийшла! І не завжди здогадуються. Наприклад, коли я готувала один з таких салатів, мій чоловік взагалі не зрозумів з чого він зроблений.

До того ж і оформити його можна дуже гідно, знову ж таки, якщо включити фантазію.

Не знаю чи є на просторах інтернету подібні салати. Я їх завжди вигадую на ходу, з того, що є в холодильнику. Так, перший рецепт, яким хочу поділитися, сьогодні шукала в своїх записках і відновлювала за фотографіями (добре, що черкнуло на листочок склад інгредієнтів і сфотографувала). Другий салат готувала сьогодні, і поки пам’ятаю чого і скільки я в нього поклала. І так, поділюся рецептами.