Салат Свиня в городі — смачний покроковий рецепт

Є безліч смачних і цікавих салатів. Серед них м’ясні, рибні, овочеві, грибні; листкові, з майонезом, олією, «під шубою»… Без них немислимий жоден святковий стіл.

Хтось любить прості варіанти і в складі інгредієнтів, і у виконанні. А є такі витвори кулінарного мистецтва, які виглядають просто шикарно, і схожі на торти. Вони високі, що складаються з безлічі різноманітних шарів, і красиво прикрашені.

Сьогодні мова піде про простому салаті, який можна приготувати на швидку руку. Однак, при своїй простоті його можна прикрасити таким способом, що він затьмарить своїм виглядом і змістом всі інші. І ось один з таких я і хочу запропонувати Вашій увазі.

Пам’ятаєте, є такий цікавий варіант, називається «Козел на городі». Там всі компоненти просто ріжуться певним способом і викладають на тарілку, кожен в окрему купку. А в серединці знаходиться майонез.

І всі інгредієнти перемішуються прямо при гостях, і тут же розкладають по тарілках.

Так от сьогоднішній спосіб мало чим відрізняється від цього. Єдина відмінність полягає в тому, що тут ми не лінуємося і перемішуємо нарізані компоненти до подачі на стіл. А ось складові страви, як в одному, так і в іншому випадку можуть бути різними.