Рецепти соусів в домашніх умовах на кожен день

Досить часто до основного блюда або гарніру ми подаємо соус, який не тільки покращує смакові якості страви і надають йому більш соковиту консистенцію, але також ще і підвищують калорійність. Від правильного вибору цієї рідкої приправи в більшості випадків залежить смак страви, його естетичний зовнішній вигляд, а часом і якість.

Існує приказка, яка в повній мірі відображає його суть — «З соусом можна з’їсти все, навіть старий черевик.» І це так насправді, за допомогою цієї складової страви, можна як підкреслити достоїнства, так і приховати недоліки.

У багатьох кухнях Світу соусам надається дуже велике значення. Гострі, солодкі, кислі, терпкі, пряні… скільки їх існує насправді — напевно ніхто навіть не брався рахувати.

sous

Звичайно ж в магазині зараз можна купити різні соуси. Але завжди приємно зробити їх самому. До того ж стільки, скільки треба. Адже соусів багато, і кожен раз хочеться різне страву їсти з різним. Тому, зробив скільки знадобиться для страви, а для наступного — можна приготувати вже інший. Пропоную Вашій увазі деякі з популярних в кухнях різних народів соусів, які з легкістю можна приготувати в домашніх умовах.