Сирники із сиру – 6 рецептів з фото покроково

Мало зустрінеш людей, які відмовилися б від сирників на сніданок. Їх люблять практично всі, будь то дорослі чи діти. Люблять їх готувати та господині, так як рецепти їх прості та прості. Освоївши два-три рецепта, можна робити практично будь-які сирники. Адже в їх приготуванні багато варіацій, а основ приготування всього кілька.

Шість днів поспіль я готувала для своєї родини сирники на сніданок, кожен день різні. Потім ми їх дегустували, ділилися враженнями — які кому здалися більш смачними. Думки розділилися, комусь більше сподобалися одні, комусь інші… В принципі, так і повинно було статися, «скільки людей, стільки думок». А все тому, що зробити їх несмачними практично неможливо, якщо дотримуватися деякі основні правила.

Сьогодні я хочу поділитися з Вами всіма шістьма рецептами, для зручності. Щоб все було під рукою, який би Ви не вибрали рецепт. Також розповім про основні правила і секрети, що дозволяють зробити сирники смачними і ніжними. Кожен рецепт буде супроводжуватися фото для зручності приготування.

Перший рецепт — основний, з нього можна приготувати класичні сирники. Тому з нього і почнемо.