Мусака по-болгарськи – покроковий класичний рецепт з фото

В одному зі своїх рецептів я вже розповідала, як приготувати мусаку по-грецьки. Але можна приготувати її і по-іншому, по-болгарськи. Це рецепт зберігається в мене вже років 30, і приготувавши з нього цю страву один раз, воно настільки сподобалось в нашій родині, що готуємо його до цих пір.

Це блюдо дуже любив мій тато, і завжди просив його приготувати. Зараз готую його для своєї родини і інколи для гостей. І за всі ці 30 років я чула стосовно нього тільки хвалебні слова. Блюдо досить просте, нехитре я б навіть сказала. Готується досить легко, з самих що ні на є простих продуктів. Але завжди виглядає просто приголомшливо! Коли готуєш його, запах розноситься на всю вулицю, а смак виходить просто незрівнянним. Не дивіться, що великий рецепт, це просто все написано дуже докладно. Щоб кожен міг приготувати таку мусаку самостійно

По суті — це така вишукана картопляна запіканка. Її ми теж вже готували. Але так як є певні нюанси її приготування, то й на смак вона виходить звичайно ж зовсім інший! Відміну від першого і другого рецепта буде полягати ще й у тому, що якщо перші два рецепту ми готували з фаршу, то сьогодні будемо використовувати м’ясо.

musaka

Мусаку по-болгарськи можна звичайно ж готувати і з фаршем, але мені хотілося дати різноманітні рецепти, тому я і вирішила використовувати м’ясо. До того ж у мене вже був куплений підходящий для цього випадку шматочок.

Хороший цей рецепт ще й тим, що коли баклажани ще дуже дорогі, а мусаку хочеться, то можна її приготувати з картоплею.