Що можна приготувати з гарбуза. Простий і смачний рецепт приготування страви з гарбуза з фото

Що ми зазвичай звикли готувати з гарбуза? Запікаємо її в духовці з м’ясом або медом, варимо кашу або готуємо суп-пюре. Але Ви знаєте, з неї можна приготувати не зовсім звичні для нашого раціону страви, які готуються швидко і просто. А виходять настільки смачними, що поївши таке блюдо, через кілька днів Ваші домочадці попросять повторити їх знову.

І одним з таких шикарних рецептів я і хочу поділитися з Вами сьогодні. Рецепт насправді шикарний, я б навіть сказала, що його спокійно можна віднести до ресторанного меню рівня. Кінцевий результат перевершить всі Ваші очікування, це я Вам обіцяю.

І все це при мінімальних тимчасових витратах. Погодьтеся, варто спробувати приготувати таку страву! Ви сміливо можете готувати його для недільного вечері, або до приходу гостей. І я скажу Вам з упевненістю, нічого подібного Ваші гості, швидше за все, ніде не пробували. І Вам вдасться не тільки здивувати їх і але і смачно нагодувати.

Я готувала його для своєї родини для суботньої вечері. І потрібно сказати, що всі були просто в захваті. Починаючи від подачі, і закінчуючи останньою краплею соусу на тарілці, яку також не залишили і підібрали хлібцем. І це при тому, що не всі в нашій родині шанують цей корисний овоч.

Проте навіть їм довелося визнати, що незважаючи на велику кількість в страви з м’яса і смачного узбецького гороху нут, гарбуз все одно виконувала роль першої скрипки. А як же інакше, он вона яка красуня!

tykva

Ну що ж, не буду Вас більше мучити і рекламувати смак, адже краще один раз приготувати і спробувати, ніж сто разів почути, і так і не зрозуміти, що ж це було.