Що приготувати на вечерю з курки – швидко і смачно, Курка з грибами і сиром з фотографіями

Що приготувати на вечерю швидко і смачно — це питання, яке хвилює кожну господиню. Після важкого робочого дня не хочеться ще дві години чаклувати на кухні над смачною вечерею. Хочеться відпочити, поспілкуватися з дітьми, зайнятися улюбленою справою.

Але в той же час не хочеться ставити на стіл звичайну вермішель з маслом, з яким-небудь на швидку руку приготованим салатом. Відварна картопля — хоч і смачна, але готувати кожен день її теж не будеш. Купувати їжу в магазині і гріти її, благо її зараз в достатку в будь-якому супермаркеті — теж як то не хочеться. Домашня їжі, є домашня їжа!

что приготовить на ужин

І кожен день питання — що приготувати на вечерю знову і знову змушує нас придумувати, чим би порадувати свою сім’ю в черговий раз. Адже вони — наші самі улюблені, і ми хочемо робити для них тільки найкраще!

Хочеться приготувати на вечерю щось надзвичайно смачне, незвичайне, ну і бажано не витрачаючи багато часу. І Ви знаєте, є в мене на прикметі одне таке смачна страва — страва, ну просто пальчики оближеш! Готується воно з самих звичайних продуктів, дуже швидко, можна впоратися за 40 хвилин. І все це час стояти біля плити не треба. Можна і випити чаю, і з чоловіком обговорити останні новини.

Хочете рецепт? Будь ласка. До речі похвалюся, рецепт придумала сама. Рецепт вийшов «за мотивами відомих рецептів». Що-то звідси, то звідти. Але результат вийшов просто відмінний. Спробуйте, не пошкодуєте!