Смачні і корисні супи на кожен день. Суп із заморожених грибів та овочів – покроковий рецепт з фото

Багато людей влітку люблять збирати гриби. Інший раз виїжджаєш суботнім або недільним днем за межі міста, а в грибних місцях у лісу на узбіччях через кожні 10-15 метрів стоять машини, і справа, і зліва. І десь машини поки без хазяїв, а де-то вже задоволені господарі, клопочуться біля машини, укладаючи в багажник повні кошики грибів.

Лісу в наших місцях багаті грибами. Коли йде грибний сезон, гриби йдуть шарами. Я стежу по ринку пішли гриби, чи ні. Якщо на ринку з’являється багато грибів, значить і нам пора збиратися на грибне полювання. Дивишся, які гриби продають, і вже розумієш в яке місце їхати, адже різні сорти грибів ростуть в різних місцях.

Особливо ми любимо збирати білі гриби, підосичники з червоними головами і рижики. Намагаємося не пропускати час, коли вони активно ростуть. Збираємо грибів завжди багато. Гриби солимо в дубовій діжці, підосичники консервуємо, а білі -теж консервуємо, ну і ще морозим. Всю зиму з грибами!

belye_griby

Добре! Гриби у нас люблять всі. Ближче до сезону розповім рецепт, як смачно законсервувати і як засолити гриби. А сьогодні будемо варити суп із заморожених білих грибів.

Варити будемо тільки з грибів та овочів, без м’яса. Триває Великий Піст, багато людей не дотримуються його і кожен день вони задаються питанням, що ж приготувати. Такий суп буде як не можна до речі. Він смачний, корисний, багатий вуглеводами і білками. І незважаючи на практично повну відсутність жирів — ще і поживний.

Гарний такий супчик і для тих, хто тримає дієту. Адже вже зовсім скоро ми знімемо з себе куртки та пальто. І нам захочеться одягнути своє улюблене літнє плаття. І не просто одягнути, а щоб не було під ним зайвих, набраних за всю зиму кілограмів. Співаєш такий легкий суп протягом двох-трьох днів, дивись двох-трьох кілограмів — як не бувало!

Але якщо все-таки хочете зварити такий суп на м’ясному або курячому бульйоні, спочатку зваріть бульйон, як правильно зварити бульйон можна подивитися на іншій замітці, а потім вже доварюйте за цим рецептом.