Суп з фрикадельками і копченою грудинкою. Покроковий рецепт з фото

В одній із заміток я вже писала, як приготувати смачний рисовий суп з фрикадельками. Готується він швидко і без особливих турбот. Завжди виходить смачним і поживним.

Але іноді хочеться внести деяку різноманітність у вже знайоме і улюблене блюдо, якось прикрасити його, додати нову нотку смаку. Щоб страва не приїдалося, щоб його хотілося готувати і знати, що їсти його з задоволенням.

На ідею приготування супу з фрикадельками і грудинкою мене підштовхнув той факт, що наш друг, мисливець, пригостив нас м’ясом молодої лосятини. Зазвичай, таке м’ясо я перемелюю на м’ясорубці, змішую його з яловичим фаршем, додаю трохи баранячого курдючного жиру, і роблю дуже смачні пельмені, або тефтелі.

Але от якось я вирішила приготувати обід, заглянула в холодильник, а там лежить у мене лосятина, а яловичини немає. Зате лежить шматочок копченої грудинки. «А чому б ні!» — подумала я, і приступила до приготування супу, що називається «з того, що було». Тим більше, що лосятина досить пісна, і грудинка опинилася тут, як не можна до речі.

sup_s_frikadelkami

І зовсім не даремно, суп вдався на славу. Наш улюблений суп, без особливих клопотів, з новим смаком і ароматом. Саме цей суп я і пропоную сьогодні приготувати разом зі мною.