Сирна запіканка в мікрохвильовці: повсякденні та оригінальні рецепти

Сирна запіканка в мікрохвильовці – корисне і швидке блюдо. Приготувати ніжну запіканку смаком «з дитинства», а також святкову сирну «Зебру» можна за лічені хвилини. Як правильно випікати в мікрохвильовій печі – 5 секретів.

Рецепт сирної запіканки в мікрохвильовці дає нам смачне білкове блюдо, актуальне для дітей, спортсменів, а також людей, що віддають перевагу харчуватися з користю для організму та шкідливі для фігури.

Дієтичні рецепти приготування без манки ще менш калорійні. У страві можна не використовувати ні крупи, ні борошно — тоді воно стане легше, а по консистенції нагадуватиме суфле. Сирну запіканку можна пекти без яєць — в цьому випадку вона буде вважатися пісної, а якщо цукор замінити фруктами, страва стане актуальним десертом для самої суворої дієти.

5 секретів випічки в мікрохвильовці

  • Тісто для мікрохвильовки краще робити трохи рідший, ніж для духовий печі. Якщо вологи недостатньо, запіканка вийде сухою.
  • Час запікання залежить від об’єму порції. Ніж більше маси, тим довше потрібно готувати. Десерт, в рецепті якого є масло, приготується швидше, ніж без нього.
  • Дайте випічці вистоятися при вимкненій СВЧ. Процес готування після відключення печі триває ще 7-10 хвилин, за які середина страви доходить до норми. Поверхня десерту може виглядати вологою і блискучою — тому його готовність краще перевіряти не на око, а дерев’яною паличкою.
  • Прямокутним формам для запікання віддайте перевагу круглі. При пропекании від краю до центру в інших формах десерти будуть підсихати по кутах.
  • Ретельно розмішуйте цукор. Будучи сприйнятливі до СВЧ-променів, нерозчинені кристали цукрового піску можуть підгоріти і зіпсувати зовнішній вигляд страви.