Смачна запіканка з м’ясним фаршем, баклажанами і соусом “Бешамель”

Запіканка — блюдо, яке широко використовується в багатьох світових кухнях. Нам добре відомі сирна, капустяна, картопляна запіканки. А вже з фаршем, та ще й з баклажанами, та з найніжнішим соусом «Бешамель»-хто ж відмовиться приготувати і подати таку до столу. Хоч до святкового, а хоч і не до святкового.

Соус «Бешамель» не використовується в стравах російської кухні, але зате дуже популярний в приготуванні страв європейської кухні. Без нього немислима жодна лазанья. Застосовують соус також при приготуванні різних запіканок і суфле.

У нас останнім часом стали також багато готувати з застосуванням соусу «Бешамель» — це звичайно ж і овочева, і м’ясна італійська лазанья. Це і грецька мусака. І звичайно ж наш всіма улюблений жульєн.

Особисто мені подобаються не тільки страви, приготовані з соусом «Бешамель», але і саме це слово. Воно так пестить вуха. Будь-яке блюдо під цим соусом вже просто по-визначення має бути смачним, слово зобов’язує.

zapekanka

Так що і ми не вдаримо обличчям в бруд, а приготуємо смачну, ароматну і ніжну запіканку з м’ясним фаршем під соусом «Бешамель». Також для вегетаріанців є рекомендації з приготування вегетаріанської овочевий запіканки.