Смачний рецепт жульєна з куркою і грибами

Що таке жульєн? Мало хто знає, що жульєн у Франції — це особливий спосіб нарізки молодих овочів тонкою соломкою, зазвичай в літній сезон для супів і салатів.

Жульен в кокотницах

Салати, нарізані з овочів тонкими кільцями або соломкою , носять у Франції назва жюльенов, а суп, у який закладають нарізані таким чином овочі, теж називається суп-жюльєн. У нас це якийсь аналог окрошки.

У нас жульєн — це страва з дрібно нарізаних грибів з куркою під сметанним соусом, запечене з сиром. Це дуже смачна страва! Я просто впевнена, що Вам воно сподобається. І ви будете робити його не тільки до приходу гостей, але і готувати для себе.

Адже коли приходять гості, жульєн завжди з’їдається в першу чергу. Буває, що і спробувати навіть не встигаєш. А коли готуєте для себе, можна насолоджуватися ніжним смаком такого чудового блюда, як жульєн.

Останнім часом часто стали питати, а можна приготувати жульєн в тарталетках. Звичайно можна, на те воно і кулінарне мистецтво, щоб творити різноманіття форм і смаків із звичайних повсякденних продуктів.

Для початку, я пропоную зробити класичний варіант жюльєна. А потім вже ми зробимо його в тарталетках.

Також цікаве:  Самса з листкового тіста з м'ясом, куркою або сиром